40-20 E 1911-900-XN
Kaikki tuotteet
NitroSprings
NitroSpring NS40-20
40-20 E 1911-900-XN
61413
NitroSpring 40-20 E 1911-900-XN
Tilaustuote, toimitusaika 3 viikkoa.
Tilaustuote
Pyydä tarjous
Mitat ja ominaisuudet
Materiaali
Toleranssit
Lataa CAD
Lataa PDF
Pyydä tarjous
Mitat ja ominaisuudet
L
Pituus
1911 mm
S
Isku
900 mm
T
Kierre
M14
F1min
Jousivoima min.
300 N
F1max
Jousivoima max.
5000 N
ØC
Sylinterin halkaisija
40 mm
Fp
Voiman kasvu
50 %
ØR
Varren halkaisija
20 mm
Materiaali
Ter
Steel
Toleranssit
Ltol
Pituustoleranssi
+/- 2 mm